Jaunumi
Drukāt

Aicina piedalīties starptautiskā konferencē par agrīnu atbalstu Latvijas bērniem

Š.g. 12.novembrī plkst. 9.00-16.30 tiešsaistē notiks starptautiska konference  "Agrīns preventīvs atbalsts Latvijas bērnu attīstībai – atbildīga valsts politika".

Konferences mēŗķis ir apzināt rīcību, lai varētu izveidot un nostiprināt vienotu starpnozaru bērnu agrīnā preventīvā atbalsta pakalpojumu sistēmu.

Tajā piedalīsies starptautiski eksperti no vairākām pasaules valstīm, kas dalīsies ar savu pieredzi, labo praksi  un zināšanām, kā arī Latvijas speciālisti, praktiķi un politikas veidotāji.

Konference tiek organizēta 2 daļās: pirmajā eksperti dalīsies ar pasaules pieredze bērna attīstības atbalsta sistēmu veidošanā un ko mēs no tā varam apgūt, pārņemt un mācīties, bet otrajā daļā tiks prezentēti veiksmīgākie pasaules risinājumi reventīvā atbalst pakalpojumu metodisko instrumentu un programmu izstrādē.

Iepazīstieties plašāk ar konferences programmu un piesakieties apmeklēšanai!

Starptautisko konferenci foruma “Laimīgi bērni” ietvaros rīko Pārresoru koordinācijas centrs  sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Bērnu labklājības tīklu un Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu.

Mūsu sadarbības partneri