Informācija

Informācija
"Uzdāvini mirkli!" svētkos un ikdienā

Lai Ukrainas bēgļiem sniegtu nelielu, iepriecinošu uzmundrinājumu Lieldienās, Rīgas bāriņtiesas darbinieki iesaistījās Rīgas pašvaldības darbinieku organizētajā akcijā "Uzdāvini mirkli!".

Informācija
Martā notiks bērnu mentālās veselības nedēļa "Runā ar mani"

No 7. līdz 13.martam tiešsaistē norisināsies Bērnu mentālās veselības nedēļa, lai izglītotu vecākus un atbalsta personas par bērnu mentālo veselību, kā arī informētu par palīdzības un atbalsta resursiem Latvijā. Sarunas, lekcijas un diskusijas vadīs speciālisti no Pusaudžu resursu centra, Papardes zieda, centra "Marta" un " Centrs Dardedze", kā arī citi psihologi, psihoterapeiti un pedagogi.

Informācija
Aicina pieteikties izglītojošai atbalsta programmai "Tētis var!"

Izglītojošā atbalsta programmā "Tētis var!" interaktīvā veidā tiks apgūtas zināšanas un prasmes labākai bērnu aprūpei un audzināšanai, kā arī veiināta aktīva tēvu iesaistītšanās bērnu dzīvē, kas ir nozīmīgs faktors vardarbības risku novēršanai.

Informācija
26.janvārī aicina uz starptautisku konferenci par Covid-19 ietekmi uz bērniem

26.janvārī plkst.14.00 tiešsaistē notiks starptautiska zinātniska konference "Covid-19 ietekme uz bērniem, tiesības un atbildība". Konferences virsmērķis ir turpmāk pasargāt bērnus no kaitējuma normālai attīstībai, ko nodara pandēmijas. Konferencē tiks apzinātas sekas, ko pandēmija nodara bērnu izglītības, veselības, arī ekonomiskā stāvokļa stabilitātei.

Informācija
2020.gadā vēl 568 bērniem nebija ģimeņu

Pagājušajā gadā ārpusģimenes aprūpes institūcijās vēl aizvien dzīvoja 568 bērni, informējusi Labklājības ministrija informatīvā ziņojumā "Par bērnu stāvokli valstī 2019. un 2020.gadā".

Mūsu sadarbības partneri