Informācija
Drukāt

Saruna par kaitējošu seksuālu uzvedību bērnu vidū bērnu mentālās veselības nedēļā

Trešdien, 8.martā, plkst.16.00 - 17.00 par kaitējošu seksuālu uzvedību bērnu vidū sarunāsies tiešsaistē "Centrs Dardedze" Konsultāciju daļas vadītāja Janeta Bokaldere un sarunas moderators Valdis Melderis. Skatītāji arī aicināti komentēt un uzdot jautājumus.

Nereti notiek situācijas, kurās bērni savās rotaļās dārziņā, skolā vai mājās aiziet par tālu un pārkāpj viens otra ķermeņa robežas. Vai bērns var kaitēt bērnam un kas ikvienam vecākam būtu jāzina par kaitējošu seksuālu uzvedību starp bērniem?
Bērnu mentālās veselības nedēļas ietvaros, "Centrs Dardedze" konsultāciju daļas vadītāja Janeta Bokaldere, aicina uz sarunu par kaitējošu seksuālu uzvedību bērnu vidū.

Sarunas moderators Valdis Melderis sarunā centīsies izzināt:

  • Kā atšķirt vecumposmam atbilstošu bērna seksuālo attīstību no kaitējošas uzvedības?
  • Kas veicina kaitējošu seksuālu uzvedību un kā to preventīvi novērst?
  • Kā palīdzēt bērnam, kurš bijis iesaistīts šādās darbībās, un kāda ir vecāku loma?


No 6. līdz 12. martam norisināsies jau trešā Bērnu mentālās veselības nedēļa 'Runā ar mani' ar mērķi izglītot vecākus un atbalsta personas par bērnu mentālo veselību, kā arī informēt par resursiem, kur rast palīdzību Latvijā.
“Runā ar mani” organizē biedrība “Debesmanna”; visi notikumi ir bez maksas un norit attālināti “Debesmanna” un citu sadarbības partneru “Facebook” un “Instagram” lapu tiešraidēs.
Lekciju ieraksti būs pieejami Debesmanna.com soctīklos un mājaslapā.

 

 

Mūsu sadarbības partneri