Jaunumi

Jaunumi
Informē, saņem un uzzini ar jauno lietotni "112 Latvija"!

Aicinām ikvienu, kuram ir viedtālrunis, lejupielādēt un izmantot jauno bezmaksas lietotni "112 Latvija", kā arī apmeklēt jauno tīmekļvietni www112.lv, gūstot vairākas priekšrocības un atbildīgo dienestu ieteikumus rīcībai apdraudējumā.

Jaunumi
Konkursā Rīgas bāriņtiesas vadītāja amatam uzvarējis līdzšinējais vadītājs Kransogolovs

Galvaspilsētas pašvaldības rīkotajā konkursā Rīgas valstspilsētas pašvaldības bāriņtiesas (turpmāk - Rīgas bāriņtiesas) priekšsēdētāja amata uzvarējis līdzšinējais iestādes vadītājs Aivars Krasnogolovs, kura kandidatūru trešdien, 22. novembrī, atbalstīja Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputāti. Galīgais lēmums vēl būs jāpieņem Rīgas domes sēdē.

Jaunumi
Rīgas bāriņtiesa ir realizējusi savu kompetenci pazudušās mātes un meitas lietā

Rīgas bāriņtiesa ir realizējusi savu kompetenci pazudušās un nu atrastās mātes un meitas lietā atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Tā vēstulē Rīgas bāriņtiesai atzinusi Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, izvērtējot pieprasīto un saņemto informāciju no Rīgas bāriņtiesas un ievērojot Bāriņtiesu likumu.

Jaunumi
Ievērojami palielinājies seksuālās vardarbības noziedzīgu nodarījumu skaits pret nepilngadīgajiem

Centrālās Statistikas pārvaldes statistisko datu krājums apkopo informāciju par bērnu dzimstību, mirstību, vecumsastāvu, veselības stāvokli, izglītošanu, sociālo aizsardzību, materiālās nenodrošinātības un nabadzības risku ģimenēs ar bērniem, nepilngadīgo ekonomisko aktivitāti, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju lietošanu, vardarbību pret bērniem un bērniem konfliktā ar likumu 2022. gadā, kā arī salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.

Mūsu sadarbības partneri