Jaunumi
Drukāt

Rīgas bāriņtiesā piedāvājam pirmsmediācijas konsultācijas "Mediācijas dienas 2024" ietvaros

Mediācija ir viens no veidiem, kā ģimenē risināt nesaskaņas, un šī gada Mediācijas dienu moto skan "Risini konfliktu gudri".

Nākamnedēļ visā Latvijā notiks Mediācijas dienas, kurās ikviens varēs uzzināt par mediācijas iespējām savā dzīvē un darbā, apmeklējot gan bezmaksas klātienes, gan attālinātas pirmsmediācijas konsultācijas, lekcijas un diskusijas.

Šogad aicinām saņemt bezmaksas pirmsmediācijas konsultācijas Rīgas valstspilsētas pašvaldības bāriņtiesā pie sertificētas mediatores Marijas Ļeonovas, lai labāk izprastu, kas ir  mediācija un kā tā var palīdzēt konfliktu risināšanā un līdz ar to arī dzīves kvalitātes uzlabošanā. Pirmsmediācijas konsultācijas bez iepriekšēja pieraksta notiks Rīgas bāriņtiesā Tērbatas ielā 69:

27.maijā plkst.15.00-19.00 notiks 109.telpā

30.maijā plkst.9.00-12.00 notiks 105.telpā.

Sertificēta mediatore Diāna Kožemjakova par mediācijas procesu konsultēs bez iepriekšēja pieraksta 27.maijā plkst.14.00 - 18.00 Rīgas bāriņtiesā 109.kabinetā Tērbatas ielā 69.

Mediācijas dienās citviet Latvijā sertificēti mediatori sniegs bezmaksas konsultācijas par mediācijas iespējām, dežūrēs dažādās Latvijas tiesās un lasīs lekcijas par mediācijas tēmām. Plašāka informācija Sertificētu mediatoru padomes mājas lapā.

Šogad Mediācijas dienas noritēs no 27. līdz 31.maijam, un tās organizē Sertificētu mediatoru padome mediācijas 20.jubilejas gadā, bet Mediācijas likums pieņemts pirms 10 gadiem.

Mūsu sadarbības partneri